Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 29 stycznia 2012

Bohaterowie;

Główna z 2 Bohaterek Opowiadania . Ola 17-latka. Przeprowadziła Się Z Rodziną Do Londynu Ze Względu Na Pracę Jej Ojca. Jej Pasją Jest Taniec , Śpiew .
Druga Główna Bohaterka Opowiadania. Przyjaciółka Oli Paulina 16 lat ,  . Jej Tato Pracuje W Tej Samej Firmie Co Tata Oli, Gdzie Również Przeniesiono Go Do Londynu Wraz Z Rodziną. UWIELBIA ONE DIRECTION , Najbardziej Harrego . Kocha Fotografię, Co Jest Jej Pasją. 
Louis Tomlinson. Jeden Z Zespołu 1D. Uwielbia Zaczepiać Chłopaków Lecz Nie Zawsze Mu To Wychodzi . Najlepszy Kumpel Harrego . 19-latek . Od Kiedy Zobaczył Ole Pomyślał , Że To Ta Jedyna . UWIELBIA JEŚĆ MARCHEWKI : )
Liam Payne. 18- Latek . Kuzyn Oli , Chociaż Już Bardzo Dawno Jej Nie Widział Ale Ją Poznał . Boi Się Łyżek . Oczywiście Należy Do Zespołu 1D. : >  Tworzy Związek Z Danielle Peazer Już Ponad 10 Miesięcy .
Harry Styles . 17-Latek . ZAKOCHANY W PAULINIE . : > Kumpel Louisa Od Małego . Uwielbia Mówić , Że Jest Chłopakiem Louisa . Najlepszy Przyjaciel Oli . : ) 
Zayn Malik . 18-Latek . Chociaż Wie , Że Louis Kocha Się W Oli I Są Razem To Jednak Nie Ukrywa Miłości Do Niej . Kocha Zespół I Nie Ma Mowy O Rezygnacji. 
Niall Horan . Zwany Także Nialler. Ma 18 Lat . Lubi Jeść . Ma Dziewczynę Od Roku Jest Nią Nikt Inny Jak Pamela . 
Pamela . Dziewczyna Nialla. Ma 18 Lat . Lubi Rysować . Zaprzyjaźnia Się Z Olą I Pauliną . Jednak Nie Trawi Danielle . Co Ma Wpływ Na Liama , Który Chce Rozbić Związek Nialla I Pameli. 
Danielle Peazer . Dziewczyna Liama . Nie Znosi Pameli Oraz Kuzynki Liama, Choć Urywa Niechęć Do Oli I Zaprzyjaźnia Się Z Nią . Kocha Taniec Oraz Modeling. : D 
Eleanor. Lat 18. Zazdrosna O Louisa , Chcę Za Wszelką Cenę Zniszczyć Ole , Aby Miała Louisa Tylko Dla Siebie . Jest Wredna , Chociaż Umie Się Opanować . Chcę Zniszczyć Związek Louisa I Oli . Czy To Jej Wyjdzie . ? : > 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz